Logo Enviropa
#

O spoločnosti

Naša činnosť spočíva v znižovaní priemyselných
emisií a spravovaní likvidácie druhotných
surovín. Pôsobíme v obchodnej a
technicko-inžinierskej oblasti.

Čítať viac

Náš príbeh

Transparentnosť, udržateľnosť a pozitívny dopad na životné prostredie. Tieto 3 faktory boli hlavnými piliermi biznis plánu mladých ľudí, z ktorého sa zrodila naša spoločnosť v roku 2011. Vďaka úspechom medzi prvými zákazníkmi a postupne pribúdajúcim skúsenostiam rast firmy nadobudol čoraz vyššiu rýchlosť. Časom sa naše aktivity pretvorili na reálne fungujúcu podnikateľskú činnosť nielen na Slovensku, ale aj v okolitom regióne. Dnes pôsobíme vo viac ako 10 krajinách Európy. Po niekoľkoročnom rozvoji obchodných činností sme naše portfólio doplnili aj o inžiniersko-technickú vetvu cez našu dcérsku spoločnosť ENVIROPA. Dokážeme tak našim klientom poskytnúť komplexný balík činností v oblasti ochrany životného prostredia s profesionálnymi službami a ľudským prístupom.

Vízia

Súčasná a nasledujúce generácie si zaslúžia čistejšie a zdravšie prostredie. Chceme sa stať progresívnou spoločnosťou, ktorá túto potrebu vníma ako výzvu, naliehavosť problému zas ako svoju pohonnú hmotu. Veríme v to, že ako lídri na okolitých trhoch by sme dokázali zodpovedne, aktívne a entuziasticky pôsobiť v danej sfére a vylepšovať prostredie, v ktorom žijeme. A v ktorom by sme radi žili aj naďalej.

Misia

Spájame podnikateľskú činnosť s ochranou životného prostredia. Pomáhajú nám špecifické technické zručnosti, tímová práca, ale aj odvaha byť iniciatívnym pri riešení problémov a inovatívnym v poskytovaní služieb. Naša proaktivita presviedča stále viac zákazníkov o tom, že sme ten správny partner na dosahovanie dlhodobých environmentálnych cieľov.


ROPA v číslach

Viac ako

10

rokov skúseností

Viac ako

100

obchodných partnerov

Viac ako

10

krajín pôsobnosti

História Enviropy