Logo Enviropa
#
#

Odpadové hospodárstvo

Rozumieme odpadom. Našim partnerom prinášame špecifické, na mieru šité, obchodné i technologické riešenia. Recyklovateľné odpady doručíme na adekvátne spracovanie, čím prispievame k ich ekologickému zúžitkovaniu. Odpady nevhodné pre recykláciu využívame ako cenný zdroj energie.

Zistiť viac

Služby

#

Obchod s druhotnými surovinami

Do obchodovania prinášame stabilitu, dlhoročné skúsenosti a know-how z fungovania na európskom trhu s druhotnými surovinami. Zameriavame sa na všetky kategórie elektroodpadu a produkty s obsahom neželezných a farebných kovov. Zabezpečujeme ich výkup, zber, triedenie, uskladnenie a prepravu. Disponujeme vlastným centrálnym skladom, kde suroviny kategorizujeme a pripravujeme podľa požiadaviek našich odberateľov. Dbáme na kvalitu výstupného materiálu, ktorú považujeme za kľúčovú pri budovaní stabilných vzťahov. Pri výkupe sme maximálne flexinilní a naši dodávatelia nie su limitovaní druhmi vykupovaného materiálu, alebo kvalitou triedenia. Zabezpečujeme komplexný servis vrátane logistiky.

Aký materiál vykupujeme?
Kliknite na tlačidlo zistiť viac

Zistiť viac
#
#
#

Energetické využitie odpadov

Náš tím tvoria odborníci s mnohoročnými skúsenosťami v danej oblasti, ktorí poskytujú komplexné portfólio technicko-inžinierskych činností. Zameriavame sa na energetické využitie rôznych druhov odpadov a vieme zákazníkovi poskytnúť vhodné riešenie podľa osobitných potrieb a požiadaviek.

Zistiť viac
#

Logistika

Vlastné prepravné kapacity nám umožňujú zabezpečiť spoľahlivú logistiku v súlade s technickými a časovými požiadavkami zákazníkov. Pre splnenie všetkých nárokov využívame vozidlá typu walking floor s kapacitou 90 m³. Vodiči u nás majú dlhoročnú prax s manipuláciou odpadov v big bagoch, na paletách alebo sypaných na voľno. Ich cenné rady dokážu zákazníkom ušetriť čas pri nakládke a vykládke daného materiálu.

# #
Máte záujem/otázku?
#Získať cenovú ponuku