Logo Enviropa
#
#

Odpadové hospodárstvo

Rozumieme odpadom. Našim partnerom prinášame na mieru šité, obchodné i technologické riešenia.

Zistiť viac

Služby

#

Nakladanie s druhotnými surovinami

Prinášame stabilitu, dlhoročné skúsenosti a know-how z fungovania na európskom trhu s druhotnými surovinami. Zameriavame sa na všetky kategórie elektroodpadu a farebných kovov. Zabezpečujeme ich veľkovýkup, zber, triedenie, uskladnenie prepravu a spracovanie. Disponujeme vlastným centrálnym skladom a recyklačnými kapacitami, kde suroviny triedime a spracujeme podľa požiadaviek našich odberateľov. Dbáme na kvalitu výstupného materiálu, ktorú považujeme za kľúčovú pri budovaní stabilných vzťahov. Pri výkupe sme maximálne flexibilní a naši dodávatelia nie su limitovaní druhmi vykupovaného materiálu, alebo kvalitou triedenia. Zabezpečujeme komplexný servis vrátane logistiky.

Aký materiál vykupujeme?
Kliknite na tlačidlo zistiť viac

Zistiť viac
#
#
#

Energetické využitie odpadov

Poskytujeme komplexné portfólio odborných technicko-inžinierských činností pri energetickom využití komunálnych a priemyselných odpadov. Pri návrhu riešení zohľadňujeme osobité potreby a požiadavky zákazníka v súlade s najnovšími smernicami a nariadeniami regulátorov. K likvidácií nemocničného odpadu pristupujeme s maximálnym dôrazom na bezpečnosť počas celého procesu jeho likvidácie.

Zistiť viac
#

Logistika

Vďaka vlastným prepravným kapacitám sme schopní zabezpečiť spoľahlivú vnútroštátnu aj medzinárodnú dopravu s ohľadom na technické a časové požiadavky našich zákazníkov. Nové vozidlá typu walking floor s kapacitou 90 m³ umožňujú splniť všetky nároky na prepravu. Naši skúsení vodiči majú dlhoročnú prax s manipuláciou odpadov v big bagoch, na paletách alebo sypaných na voľno. Ich cenné rady dokážu ušetriť čas pri nakladaní a vykladaní materiálu. Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre logistiku, radi pomôžeme aj Vám.

# #
Máte záujem/otázku?
#Získať cenovú ponuku