Logo Enviropa

Contact Us

#

Warehouse opening hours

Leave us a message

If you have any inquiries related to our company, services, or team, please us the following form.

#

Headquarters

ROPA Group s.r.o.

Prístavná 10

Bratislava 821 09

Slovakia


#
#

Warehouse

#

Kopčianska 92

Bratislava 85101

Slovakia 

ROPA Group Team

#
Patrik Andó

Managing Director

„Naším cieľom bolo vytvoriť partnerskú organizáciu pre priemyselných výrobcov, ktorá im pomôže znižovať ich negatívny vplyv na okolie a prispieť tak k ochrane životného prostredia. Verím, že spolu s našimi zákazníkmi môžeme dosiahnuť významné zlepšenia v oblasti ekologickej zodpovednosti a prispieť k udržateľnému budúcemu rozvoju. Našou víziou je byť lídrom v oblasti riešení pre environmentálne zodpovednejší priemysel. Rast ROPA Group vnímam ako najdôležitejší indikátor nášho pozitívneho vplyvu na životné prostredie.“

#
Peter Truchan

Business Unit Manager - Emissions Reduction

„Darí sa nám získať si dôveru zákazníkov pre dlhodobú spoluprácu. Ekologizácia priemyselných zdrojov znečistenia je pre mnohých z nich nová téma, ROPA Group prináša skúsenosti, zabehnutú logistiku a kvalitné zdrojovanie. Rozširujeme región kde pôsobíme, čo znamená nové výzvy a zároveň pomáha vyjednať atraktívnejšie podmienky u výrobcov a veľkým množstvom dodávok denne vieme absorbovať náhle zmeny v logistike."

#
Eduard Ucháľ

Business Unit Manager - Scrap Management

„Šrot je náš život! A presne tým sa riadime aj v obchodných vzťahoch. Našim partnerom poskytujeme kompletný logistický a finančný servis ale hlavne im prinášame obchodné možnosti a riešenia, ktoré majú pridanú hodnotu. A to je na konci dňa dôvod prečo to všetci robíme."

#
Martin Tomek

Business Unit Manager - Technical Engineering

„Enviropa je pripravená riešiť najnáročnejšie úlohy v oblasti redukcie emisií NOx a SO2. Mnohoročné skúsenosti a úspešne realizované projekty našich inžinierov zaručujú kvalitu. Synergie v rámci skupiny ROPA Gropu prinášajú výhody našim zákazníkom."

#
Ľuboš Donoval

Financial Manager

„Snažím sa pracovať s maximálnou efektivitou a zodpovednosťou, aby som zabezpečil ďalší rast spoločnosti a pomohol udržať dôstojné životné prostredie aj pre naše deti.“

#
Paul Hild

Key-Account Manager / Germany

„Dlhodobá spolupráca a korektné vzťahy s dodávateľmi a výrobcami nám umožňujú uspokojovať dopyty našich zákazníkov po chemických komoditách. Dodržiavame prísne priemyselné predpisy, čím zabezpečujeme bezpečné manipulovanie a prepravu chemikálií. Tešíme sa z dlhodobých partnerstiev a sme spoľahlivým partnerom, ktorému sa darí kontinuálne zabezpečovať potreby svojich klientov."

Company details

ROPA Group s. r. o.

Prístavná 10

821 09 Bratislava

Slovakia


Identification number: 458 627 29, 

Tax number: 202 312 6930, 

VAT number: SK202 312 6930 

Registered in the Business Register of the District Court Bratislava III, Insert No: 83858/BENVIROPA s. r. o.

Prístavná 10

821 09 Bratislava

Slovakia


Identification number: 534 219 81

Tax number: 212 137 8655

VAT number: SK212 137 8655 

Registered in the Business Register of the District Court Bratislava III, Insert No: 149353/B.